[ חזרה לבלוג ]

1
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

הסרת שיער בלייזר ואיפור לקראת אירוע

כולנו, או לפחות רובנו, רוצים להיראות מצוין גם כשאנחנו יורדים למכולת – אבל כמובן שלקראת אירוע, ובפרט אירוע חשוב במיוחד, ההיערכות מגיעה לשיא. כל פרט בגופנו חייב להיות מושלם, כל ניואנס זוכה לתשומת לב מוקפדת, וכמובן שישנם מרכיבים במראה החיצוני שעליהם אסור בשום פנים להתפשר: כך הפנים, שבאופן טבעי מושכים אליהם את מירב תשומת הלב, ועל מנת להבליט את יתרונותיהם מומלץ מאוד להגיע למאפרת מקצועית ומנוסה; וכך גם העור, שחייב להיות חלק למשעי – על מנת להימנע משיער באזורים מיותרים, הפתרון האופטימאלי הוא הסרת שיער בלייזר. השילוב של סילוק השיער המיותר באמצעות לייזר ואיפור איכותי וממגנט יהפוך אתכם ליפים, נוצצים, מלאי ביטחון עצמי ושופעי קסם – ואת האירוע לבלתי נשכח (בזכות המחמאות שימשיכו לזרום אליכם גם אחרי סיום האירוע, שלא לדבר על התמונות שתמיד תשמחו לחזור ולהביט בהן...)

הסרת שיער בלייזר – איך זה עובד?

הסרת שיער בלייזר מבוססת על הפיכת האנרגיה האצורה בקרן הלייזר לחום – שפוגע במלנין, הפיגמנט שמעניק לשיער את צבעו, ודרכו בזקיק השערה (השורש שלה). הפגיעה בזקיק בעצם מסירה את השערה מהגוף, ואורך הגל של קרן הלייזר מבטיח כי הקרן תתמקד במלנין שבשערות ולא תפגע גם בעור שמסביב – כך שמדובר בטיפול בטוח לחלוטין ומאושר על ידי הרשויות הרלוונטיות.

מועדי אירועים חשובים במיוחד – חתונה, חתונה של חברה טובה, בת מצווה לילדה, פגישת מחזור – ידועים לנו, ברוב המקרים, זמן רב מראש כך שניתן לתכנן ולתזמן את הסרת השיער בלייזר כך שבאירוע עצמו לא תהיה על גופכם ולו שערה אחת מיותרת (שכן בחלק מהמקרים יש צורך בסדרת טיפולים עם מרווחים בין טיפול לטיפול).

אחרי שעוברים טיפול מקיף של הסרת שיער בלייזר, התוצאות נשמרות לאורך שנים כך שגם לאירועים הבאים תגיעו יפים וחלקים – וגם אם התחילה לצמוח פלומה חדשה, הרי שניתן להסירה בקלות, אפילו בבית: ישנם מכשירים ביתיים להסרת שיער בלייזר, שהאפקטיביות שלהם גבוהה כשמדובר באזורים מצומצמים יחסית ובכמות שערות לא גדולה מדי, והם מיועדים בעיקר לחיזוק ושימור טיפולים רחבי היקף שנעשו במכון.

רצוי לבצע את הסרת השיער מספר ימים לפני האירוע, שכן הלייזר עלול לגרום לגירוי בעור או אף לאדמומיות קלה.

איפור – רק אצל הטובים ביותר

לאחר הסרת שיער בלייזר התחנה החיונית הבאה היא מאפרת – אבל לא כדאי להפקיד את הפנים שלנו בידי בת הדודה שקנתה ערכת איפור בסופר-פארם אלא אך ורק בידיים מקצועיות. ישנו הבדל אדיר בין איפור חובבני לאיפור מידי מאפרת מיומנת ומנוסה, שיודעת לזהות בדיוק אילו תווי פנים כדאי להדגיש ומה רצוי דווקא לטשטש, ויודעת גם להתאים במדויק את האיפור לעונה, לאופנה ולטעם של הלקוחה.

לאחר שהשקעתם סכום כסף בלתי מבוטל בהסרת שיער בלייזר, מאפרת היא עוד השקעה קטנה – שמעניקה תרומה ענקית ליופייכם ביום האירוע ולהרגשה נהדרת באותו יום כמו גם ימים רבים אחריו. 


[ חזרה לבלוג ]