[ חזרה לבלוג ]

2
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

איפור נכון לאחר טיפול קוסמטי

טיפולי פנים ואיפור הפנים הן שתי פעולות עיקריות שכמעט כל אישה מבצעת על בסיס קבוע.

האם יש קשר בין שתי הפעולות הללו? האם הן מפריעות אחת לשנייה או דווקא משתלבות יחד בצורה נכונה?

בשביל לסלק את חששותיך מלהתאפר אחרי טיפול הפנים, נגדיר קודם מהו טיפול פנים קוסמטי ומהו כולל.

טיפול פנים מטרתו לשמור על היגיינת העור, לנקות אותו ביסודיות ולרענן אותו .

הטיפול הפנים הסטנדרטי כולל ניקיון יסודי של העור, ריכוך העור ע"י מסיכה או סרום, עיסוי עור הפנים, הוצאת "שחורים" וביצוע פילינג על מנת להשיל את תאי העור המתים ולבסוף מריחת מסיכת פנים.

מעבר לטיפול הסטנדרטי ישנם גם טיפולים אגרסיביים יותר שמטרתם לטפל בעור חולה או לעכב תהליכי הזדקנות כמו טיפולי האנטי אייג'ינג וטיפולי מילוי קמטים.

טיפולי הפנים הקוסמטיים נעשים אצל קוסמטיקאית מקצועית מכיוון שהתעסקות עם עור הפנים הרגיש מצריכה ניסיון וידע מקצועי. בגלל רגישות היתר של עור הפנים, הפנים לאחר הטיפול נוטות לאדמומיות ולסימנים, אך בכל זאת אנחנו צריכות להמשיך את יומנו ולא להסתגר בבית עד שיעברו סימני הטיפול.

נשים רבות חוששות מלהתאפר לאחר טיפול קוסמטי, בייחוד לאחר טיפולי מילוי קמטים , שמא הדבר יפגע באפקטיביות הטיפול ובהתאחות העור.

אז קודם כל, לאחר טיפול פנים ובכלל תמיד נעדיף להשתמש בחומרי איפור עם מסנני קרינה.

להרגעת העור- נבחר בתכשירי איפור היפו אלרגניים, במיוחד תכשירי הבסיס מייק-אפ, קונסילר ופודרה. מומלץ גם לערבב את המייק-אפ הנוזלי עם ג'ל אלוורה על מנת להרגיע את העור.

כעת, לגבי האדמומיות – היתרון באיפור שהוא משמש אותנו להסוואה, בעזרת הצבעים השונים נוכל לטשטש את האדמומיות ולהסוות אותה, השימוש בקונסילר בגוון ירוק, יעשה את העבודה.

לסיכום, מטרת טיפול הפנים הקוסמטי הוא לשמור על הפנים ולהפוך את העור לבריא ויפה יותר.

כך עלינו להתייחס גם לפעולות האיפור שאנו עושות. איפור נכון, במיוחד אחרי טיפול קוסמטי ישמור על העור שלנו זוהר. באותה מידה שאנו מתייעצות עם קוסמטיקאית בכל הנוגע לפנינו, כך רצוי להתייעץ עם מאפרת מקצועית כיצד עלינו להתאפר בצורה נכונה, בריאה ויפה.


[ חזרה לבלוג ]