[ חזרה לבלוג ]

3
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

האיפור המושלם לכל אישה

כל אישה רוצה להגיע למראה המושלם, אם זה בעזרת שימוש בתכשירי קוסמטיקה יקרים, אם זה בעזרת מתיחת פנים ואם זה בעזרת איפור מקצועי.

 כל אישה נוהגת להתאפר בצורה מסוימת, כזו שלטעמה הולמת את פניה באופן הטוב ביותר, לכל אישה יש את הצבעים המועדפים עליה ואת החומרים בהם היא רגילה להשתמש.

אז מהו באמת האיפור המושלם?

זוהי לא קלישאה בנות, אתן בהחלט יכולות להגיע לאיפור המושלם, כזה שידגיש את עינייך ויחליק את עורך ולא רק ביום חתונתך ולא רק אחרי מתיחת פנים. גם ביום יום פשוט וקל להתאפר בצורה מושלמת.

ולשם כך את צריכה שיהיה לך בתיק האיפור את החומרים המושלמים ואת הכלים המושלמים- אופן מריחת האיפור חשובה לא פחות מחומרי האיפור בהם תשתמשי.

אנחנו מדברים על מברשות ומכחולים:

מברשת רב תכליתית- המאפרים המקצועיים קוראים לה "קבוקי", היא מברשת קצרה, כך שניתן לקחת אותה אתך בתיק לכל מקום, ראש שערותיה צפוף וגדול והגימור שלה מעוגל, ניתן להשתמש בה למריחת סומק, פודרה, ברונזר ואף למייק אפ , היא ממזגת אותם עם עורך באופן מושלם.

מכחול- מכחול לשפתיים ממלא אחר שתי פונקציות חיוניות, הוא תורם לשרטוט קו ישר כנגד שפתייך וחוסך בכמות חומר השפתון שאותו תמרחי אם תעשי זאת ישירות מהאודם. המכחול מאפשר כמות מדויקת ואחידה של צבע על שפתיך.

מכחול לעיניים- תוחם את העין, חובה בכל תיק איפור, ניתן בעזרתו לחדש ולהדגיש את מראה עינייך בכל חלק של היום, בעיקר במעבר ממראה יומיומי למראה ערב. כמו כן המכחול יכול לשמש גם למילוי הגבות.

נצרף לכך את המוצרים הבסיסיים שיעניקו לך מראה מושלם:

פודרה- עוזרת למניעת הברקה, במיוחד בימי הקיץ כשהלחות גבוהה.

איליינר- קו האיליינר משדרג את מראה העין ומעניק לך מראה חתולי. ניתן לקנות את האיליינר ג'ל שהוא עמיד ל12 שעות רצופות. לכן לא נוזל בחום ולא נמחק.

מסקרה- מסקרות מגיעות כיום במגוון רחב של צבעים. המסקרה השחורה היא תמיד הכי בסיסית וקלאסית ומשדרגת את מראה העין אפילו ללא צורך בצללית.

 

אלו מוצרי הבסיס שחובה בכל תיק איפור, ישנם עוד המון מוצרי איפור שכדאי שיהיו לך כגון:

שימר, מייק אפ טוב, קונסילר, צלליות ועוד.

בעזרת המברשות והמכחולים ומוצרי הבסיס הללו, מלאכת האיפור תיעשה פשוטה יותר, נוחה יותר ומהנה יותר.

בהצלחה!

 


[ חזרה לבלוג ]