[ חזרה לבלוג ]

4
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

איפור מקצועי

מכירות את זה – אתן יוצאות מהבית בחופזה ועל הדרך במכונית משלימות את שאריות האיפור מליל אמש לאיפור בוקר חדש? לא נעים לומר זאת אבל אם נדמה היה לכן שאיש לא שם לב ושהגעתן לעבודה או לפגישה במראה מוקפד ומושקע טעיתן. כי איפור רציני אינו מריחת מסקרה ואייליינר נמהרת אל מול מראת המכונית, או משיכת שפתון מהירה עם קצת פידור אף. איפור שמשפר את המראה שלנו, שמעניק לאישה לוק זוהר, טבעי, מתוחכם אבל לא מתאמץ ובעיקר מחמיא הוא איפור מקצועי.

טוב, עכשיו זה בדיוק הזמן בו אתן מנידות בראש ואומרות – בסדר, אולי זה נכון, אבל מי יאפר אותי איפור מקצועי כשאני ממהרת לעבודה? והתשובה המפתיעה היא – את! כי את יכולה ללמוד לאפר איפור מקצועי ומוצלח במיוחד, ואפילו להיות בסופו של דבר מיומנת מספיק כדי לאפר את עצמך ואת מי שתרצי

 

קורס איפור מתנה

מקומות רבים מציעים קורסי איפור מקצועיים. אפשר לעשות זאת בסדנה מהירה או בקורס בן מספר שבועות שבו תוכלי ללמוד את כל מה שרק העזת לחלום עליו כשראית בז'ורנלים בחורות מעלפות שמאופרות בצורה כובשת. ראשית תלמדי כיצד לאפר, תלמדי על הכימיה של מוצרי האיפור ואופן השימוש הנכון בהם. תלמדי גם סוגי איפור שונים המתאימים לשעות היום השונות ולאירועים שונים, וכמובן שתצאי עם שליטה בטכניקות שונות כמו עין חתולית, איפור מעושן, מריחת מייק-אפ מקצועית וכמעט בלתי מורגשת; ועוד ועוד.

קורס איפור במתנה ניצב אולי באחד המקומות הראשונים בקטגוריית מתנות לאישה. מדובר, ללא ספק, במתנה שכל אישה תשמח בה מאוד, ותתפלאי אבל את המתנה הזו את לא חייבת לקבל מאחרים. נכון, זו יכולה להיות אחת מאותן מתנות רומנטיות שבעלך או בן זוגך יעניקו לך. משהו בנוסח – מכיר אותך ויודע מה ישמח אותך במיוחד אהובתי. אבל למה לחכות ולא לקחת יוזמה? קני לך מתנה – קורס איפור מקצועי. כזה שיאפשר לך קודם כל לצאת מהבית פעם בכמה ימים ולהקדיש זמן רק לעצמך. זמן נשי בלעדי. שנית, וחשוב מזה, בקורס הזה תזכי ללמוד תורה (ואף מקצוע) חיוני לחיים שתשמש אותך מדי יום ביומו במשך שנים רבות וארוכות. היש מתנה טובה מזו?

 

קצת פינוק לפני שזה בידיים שלך

ואם לא יסתייע לך להשתתף כעת בקורס איפור מקצועי את יכולה לרמוז לאימא, לילדים, לבן הזוג או לחמות שיש מתנה שתעשה לך ממש ממש טוב והיא קשורה לאיפור – מתנה בדמות איפור מקצועי חד-פעמי. פינוק מוחלט ושובה לב. זה יכול להיות איפור מקצועי לאירוע, איפור יפהפה ביום ההולדת, או סתם איפור ביום חול רגיל. רמזי להם שתשמחי אם יעניקו לך זיכוי לקבל איפור מבעלת מקצוע איכותית. הם ישמחו על הטיפ ואת תשמחי לקבל את מתנתך ולצאת מהמקום עם פנים מטופחים ומושקעים, שטופלו על-ידי ידיים מנוסות ומקצועיות. כל מה שייוותר לך לעשות לסיום הוא לארגן לעצמך אירוע לפקוד אותו או יציאה מוצלחת כדי להראות לעולם כמה המתנה שלך יפה.

 


[ חזרה לבלוג ]