[ חזרה לבלוג ]

5
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

כיצד ניתן להתגבר על בעיות פיגמנטציה בעזרת איפור מקצועי


הגורמים לבעיות פיגמנטציה הם רבים ומגוונים מאוד, החל באורח חיים ושימוש בתכשירים מסוימים ועד נטיב גנטית והזדקנות טבעית של העור. השוק האסתטי והקוסמטי מציע כיום מכלול של פתרונות מוצעים לטיפול בעיות פיגמנטציה למיניהן, כאשר יש פתרונות יעילים ויעילים פחות. איפור מקצועי הוא ללא ספק אחת הדרכים האיכותיות והיעילות ביותר להתמודדות עם בעיות פיגמנטציה למיניהן, כאשר קוסמטיקאיות מקצועיות מציעות תוצאות טובות ואסתטיות מאוד, כמו גם שימוש בתכשירים איכותיים וייעודיים.

לסובלות (והסובלים) מבעיות פיגמנטציה חשוב להבין כי התופעה נפוצה בקרב כל סוגי העור, גווני העור והגילאים. ההופעה הנפוצה ביותר היא כמובן בצורת נמשים או שומות למיניהן, כאשר יש לא מעטות אשר חוות הופעה של כתמים בגוון שונה על הפנים או באזורים אחרים על העור. עבור אלו המחפשות פיתרון יעיל, מהיר- למרות היותו זמני – תוך כדי ניסיון לפתור את הבעיה ע"י הגעה לשורש העניין ופתירתו היסודית, איפור מקצועי הוא אפשרות מומלצת וריאלית מאוד.

 

תכשירי איפור מקצועיים לבעיות פיגמנטציה

כיום ישנם בשוק תכשירי איפור משובחים מבחינת היכולות להתגבר על בעיות פיגמנטציה בעור – בעיקר עור הפנים כמובן. כך שאם יש לך צורך או סיבות של אסתטיקה להעלמת כתמי גוון שונה בעור, התכשירים הללו יכולים לסייע מהותית להשגת מראה אחיד ואיכותי של העור. כמה דגשים לגבי תכשירי איפור מקצועי להעלמת כתמי פיגמנטציה הם:

חשוב לבחור קונסילר איכותי ועשיר בפיגמנט הרלבנטי. על התכשיר להיות עדין במרקמו אך דחוס מבחינת הצבע שלו.

 יש להשתמש במברשת קונסילר איכותית, הדיוק המירבי חשוב מאוד כאן להשגת תוצאות אסתטיות וטבעיות, אחרת הקונסילר יתפשט לאזורים בפנים שאין בו צורך בהם.

 לעיתים דרוש שימוש באבקת פודרה שקופה על מנת "לקבע" את האיפור למקומו.

 

לתוצאות מיטביות – מומלץ טיפול אצל קוסמטיקאית

למרות הזמינות של תכשירי איפור איכותיים להעלמת כתמי פיגמנטציה, עבור תוצאות מיטביות ואסתטיות במיוחד הכי מומלץ להזמין תור אצל קוסמטיקאית מוסמכת ומקצועית העוסקת בתחום זה. קוסמטיקאית יכולה גם להציע דרכי טיפול נוספות בבעיות הפיגמנטציה וכמו כן תכשירים ייעודיים לסיוע בנושא. העברת הטיפול בנושא לידיהן של קוסמטיקאיות מתמחות וגורמים מומחים לנושאים אלו תספק בטווח הקצר והארוך תוצאות איכותיות, יעילות וקבועות יותר לבעיות פיגמנטציה שונות.

 

טיפול יעיל בעזרת תכשירים ותוספים

 אין עוררין על כך שאיפור מקצועי הוא יעיל ומוצלח מאוד בהעלמת כתמי פיגמנטציה ומתן מראה חלק, אחיד וטבעי לעור הפנים. אך על מנת ממש להיפטר מהבעיה יש לפתור אותה מהשורש ולרוב ניתן לעשות זאת בעזרת תוספים או תכשירים מיוחדים. תוסף יעיל שכזה הוא למשל דרמה פיור – פורמולה ייעודית לטיפול בבעיות פיגמנטציה המורכבת תמצית רימונים, תמצית קליפת עץ אורן, פיקנוגנול וויטמין C, רכיבים טבעיים שנמצאו יעילים מאוד בטיפול בבעיות עור אלו.


[ חזרה לבלוג ]