[ חזרה לבלוג ]

6
ר.ס.ס. פוסטים אחרונים ספר לחבר הוסף לפייסבוק הוסף ציוץ בטויטר

מייק אפ הוא הבסיס לכל איפור. כך תלמדי להשתמש בו נכון...

עיקר השימושים במייק אפ יצירת משטח אחיד לעור הפנים,טשטוש כתמים ו/או נמשים,העלמת נמשים עדינים ושטחיים, טשטוש שומות ונקודות חן ( בהירות),יצירת אפקט של החלקת העור והכנתו לקראת האיפור הסופי.

חשוב להימנע ככל האפשר משימוש בכמות מופרזת במייקאפ מכל סוג שהוא. הרעיון הוא ליצור שכבה שתהיה בלתי נראית לעין כך שתחמיא לעור. מומלץ בחודשי הקיץ החמים להמעיט ככל שניתן בשימוש בו ואם בכל אופן נוצר אצלך הצורך אז כדאי שתדעי שכמות גדולה באופן יחסי תשפיע לרעה - העור ייראה שומני,פחות נקי והמגע בו יהיה פחות נעים.

יצירת טקסטורה מבוססת גם על מבנה וסוג העור הקיים. ככל שעור הפנים עדין יותר המרקם שניצור יהיה שקוף ומועדן יותר. במקרים בהם העור הקיים מחוספס או יבש מומלץ לעבור לתכשיר המכיל רכיבי לחות בריכוז גבוה וליצור בעזרתו את המרקם האחיד והמלא יותר

בכל הקשור למזג אויר הכלל הוא פשוט –ככל שהאוויר והסביבה בה את נמצאת חמים יותר השימוש במייקאפ יהיה מופחת באופן משמעותי. כפי שכולנו שמים לב מזג האוויר משפיע על מראה וגם על ההרגשה הכללית לכן חשוב להבחין במגמות המתגבשות בתקופות שונות מבחינת האוויר ועל פי נתונים אלה לשקול את הביצועים.

התאמת גוון המייקאפ לעור שלך התאמת הגוון נעשית בהתאם לצבע באזור בית החזה. וזה משום שבית החזה חשוף כל היום לשמש והוא בגוון טיפה יותר שזוף מהפנים ועל עור הפנים בד"כ אנחנו שומרות יותר (מורחות קרם לחות עם SPF או קרם הגנה ) ואז נוצרים הבדלי צבעים בין הפנים ולשאר הגוף .ברגע שהגוון נבחר ע"פ בית החזה אנחנו משווים אותו לעור הפנים וכך אנו יוצרים מראה אחיד עם הגוף ואז התוצאה שמתקבלת מושלמת.

באזור שמתחת לעיניים רצוי לתת נקודות אור עם מייקאפ בטון אחת פחות מהגוון הנבחר - אפשר לעשות זאת בעזרת קונסילר וגם בעזרת מייקאפ ההמלצה מבוססת על כך מפני שבכל עונה יש צבע מייקאפ שונה בקיץ-כהה ובחורף בהיר. בחודשי הקיץ ניתן להשתמש במייקאפ החורפי כ"קונסילר" מתחת לעין.

 


[ חזרה לבלוג ]