נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : איפור ושיער לכלות

איפורערב-רויטל פרנקו

איפור ושיער... (קרא עוד...)

39237340big

איפור ושיער לכלות-אסוף... (קרא עוד...)

איפור כלה-רויטל פרנקו

איפור... (קרא עוד...)

איפור לפורים-רויטל פרנקו

איפור לפורים-מסיכה... (קרא עוד...)

איפור לפורים-רויטל פרנקו

איפור לפורים... (קרא עוד...)

איפור מעושן-איך עושים את זה?

איפור מעושן מראה איפור "מעושן" נחשב לטרנד עכשווי בתחום איפורי האופנה והפרסומות. המושג "איפור מעושן" נובע מהעובדה כי הצבע נראה מוגדר ככל שהוא קרוב לבסיס העין והולך ומתפוגג ככל שהוא מתרחק מהבסיס, ממש כמו עשן. איפור מעושם... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

עיקר השימושים במייק אפ יצירת משטח אחיד לעור הפנים,טשטוש כתמים ו/או נמשים,העלמת נמשים עדינים ושטחיים, טשטוש שומות ונקודות חן ( בהירות),יצירת אפקט של החלקת העור והכנתו לקראת האיפור הסופי. חשוב להימנע ככל האפשר משימוש בכמות... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

הגורמים לבעיות פיגמנטציה הם רבים ומגוונים מאוד, החל באורח חיים ושימוש בתכשירים מסוימים ועד נטיב גנטית והזדקנות טבעית של העור. השוק האסתטי והקוסמטי מציע כיום מכלול של פתרונות מוצעים לטיפול בעיות פיגמנטציה למיניהן, כאשר... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

מכירות את זה – אתן יוצאות מהבית בחופזה ועל הדרך במכונית משלימות את שאריות האיפור מליל אמש לאיפור בוקר חדש? לא נעים לומר זאת אבל אם נדמה היה לכן שאיש לא שם לב ושהגעתן לעבודה או לפגישה במראה מוקפד ומושקע טעיתן. כי איפור... (קרא עוד...)

איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

כל אישה רוצה להגיע למראה המושלם, אם זה בעזרת שימוש בתכשירי קוסמטיקה יקרים, אם זה בעזרת מתיחת פנים ואם זה בעזרת איפור מקצועי.  כל אישה נוהגת להתאפר בצורה מסוימת, כזו שלטעמה הולמת את פניה באופן הטוב ביותר, לכל אישה יש את... (קרא עוד...)

איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

טיפולי פנים ואיפור הפנים הן שתי פעולות עיקריות שכמעט כל אישה מבצעת על בסיס קבוע. האם יש קשר בין שתי הפעולות הללו? האם הן מפריעות אחת לשנייה או דווקא משתלבות יחד בצורה נכונה? בשביל לסלק את חששותיך מלהתאפר אחרי טיפול... (קרא עוד...)

איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

כולנו, או לפחות רובנו, רוצים להיראות מצוין גם כשאנחנו יורדים למכולת – אבל כמובן שלקראת אירוע, ובפרט אירוע חשוב במיוחד, ההיערכות מגיעה לשיא. כל פרט בגופנו חייב להיות מושלם, כל ניואנס זוכה לתשומת לב מוקפדת, וכמובן שישנם... (קרא עוד...)

איפור לפורים-רויטל פרנקו

... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

המלצות לבחירת מאפרת בחירת מאפרת זו בחירה לא פשוטה כלל. מדובר פנים שלך, בגוף שלך, במראה שלך, בדבר מאוד חשוב עבורך. לכן, רבים מתלבטים בבחירה של מאפרת ולא יודעים כיצד לבצע את הבחירה בצורה נכונה וטובה במיוחד. חשוב שתדעו שבכדי... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלות

          רויטל פרנקו תודה שנכנסתם לאתר שלי. את עבודת השכנוע תעשנה התמונות שתראו אצלי באתר ובפגישה. מה כן צריך... (קרא עוד...)

איפור כלות קולקציית 2015

קולקציית FLOWER GIRL בקולקציה זו תוכלו להתרשם מתסרוקות ואיפור של רויטל פרנקו לשנת 2016 האווירה היא רומנטית, פרחונית, קלאסית ויוקרתית. בכל הקולקציה שולבו פרחים אמיתיים בשיער וברקע התמונה לתת אוירה חולמית ורכה. ניתן להזמין... (קרא עוד...)

ממליצים

            מאיפה אתחיל בכלל לכתוב לך את התגובות שקיבלתי..את מדהימה ...   היה כיף, קיבלתי מלא מחמאות על התסרוקת והאיפור   רויטל... (קרא עוד...)

עמוד אודותינו

תודה שנכנסתם לאתר שלי. את עבודת השכנוע תעשנה התמונות שתראו אצלי באתר ובפגישה. מה כן צריך להגיד?......   בוגרת בתי ספר לאיפור מהמובילים בארץ ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.הניסיון שלי מתחיל לפני 14 שנים.הידע שלי כולל איפור... (קרא עוד...)

איפור כלות

אני מזמינה אותך לפגישת איפור ניסיון בה נחליט יחד מהו מראה האיפור המתאים עבורך מהו הסגנון המועדף עלייך-הוליווד שיק? חתולי ? מראה רך וטבעי? אחד הדברים החשובים לי באיפור כלה הוא עמידות האיפור לכן אני מקפידה להשתמש במוצרי... (קרא עוד...)

כיתבו לרויטל פרנקו

מכבדים כרטיסי אשראי * שם: * אימייל: טלפון: תוכן ההודעה: תאריך האירוע: Captcha כתבו לי רויטל פרנקו -איפור ושיער לכלות MAKE UP YOUR... (קרא עוד...)