נמצאו 20 תוצאות עבור חיפוש התג : לפני ואחרי שיער

איפור כלה-רויטל פרנקו

איפור ושיער... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלה-רויטל פרנקו

תסרוקת אסופה מוקפדת... (קרא עוד...)

איפור ושיער ערב רויטל פרנקו

... (קרא עוד...)

39237340big

איפור ושיער לכלות-אסוף... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלה-רויטל פרנקו

איפור נקי-עם... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלה-רויטל פרנקו

תסרוקת אסופה משולבת עם... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלה-רויטל פרנקו

איפור ושיער מוברש... (קרא עוד...)

איפור כלה-רויטל פרנקו

איפור כלות-המראה... (קרא עוד...)

איפור כלה-רויטל פרנקו

איפור... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלה-רויטל פרנקו

איפור שחור... (קרא עוד...)

איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

כולנו, או לפחות רובנו, רוצים להיראות מצוין גם כשאנחנו יורדים למכולת – אבל כמובן שלקראת אירוע, ובפרט אירוע חשוב במיוחד, ההיערכות מגיעה לשיא. כל פרט בגופנו חייב להיות מושלם, כל ניואנס זוכה לתשומת לב מוקפדת, וכמובן שישנם... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלות -רויטל פרנקו

תסרוקת... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

המלצות לבחירת מאפרת בחירת מאפרת זו בחירה לא פשוטה כלל. מדובר פנים שלך, בגוף שלך, במראה שלך, בדבר מאוד חשוב עבורך. לכן, רבים מתלבטים בבחירה של מאפרת ולא יודעים כיצד לבצע את הבחירה בצורה נכונה וטובה במיוחד. חשוב שתדעו שבכדי... (קרא עוד...)

איפור מקצועי, מאפרת מקצועית , איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

מכירות את זה – אתן יוצאות מהבית בחופזה ועל הדרך במכונית משלימות את שאריות האיפור מליל אמש לאיפור בוקר חדש? לא נעים לומר זאת אבל אם נדמה היה לכן שאיש לא שם לב ושהגעתן לעבודה או לפגישה במראה מוקפד ומושקע טעיתן. כי איפור... (קרא עוד...)

איפור ערב, איפור לאירועים, מאפרת מקצועית

טיפולי פנים ואיפור הפנים הן שתי פעולות עיקריות שכמעט כל אישה מבצעת על בסיס קבוע. האם יש קשר בין שתי הפעולות הללו? האם הן מפריעות אחת לשנייה או דווקא משתלבות יחד בצורה נכונה? בשביל לסלק את חששותיך מלהתאפר אחרי טיפול... (קרא עוד...)

איפור ושיער לכלות

          רויטל פרנקו תודה שנכנסתם לאתר שלי. את עבודת השכנוע תעשנה התמונות שתראו אצלי באתר ובפגישה. מה כן צריך... (קרא עוד...)

איפור כלות קולקציית 2015

קולקציית FLOWER GIRL בקולקציה זו תוכלו להתרשם מתסרוקות ואיפור של רויטל פרנקו לשנת 2016 האווירה היא רומנטית, פרחונית, קלאסית ויוקרתית. בכל הקולקציה שולבו פרחים אמיתיים בשיער וברקע התמונה לתת אוירה חולמית ורכה. ניתן להזמין... (קרא עוד...)

ממליצים

            מאיפה אתחיל בכלל לכתוב לך את התגובות שקיבלתי..את מדהימה ...   היה כיף, קיבלתי מלא מחמאות על התסרוקת והאיפור   רויטל... (קרא עוד...)

עמוד אודותינו

תודה שנכנסתם לאתר שלי. את עבודת השכנוע תעשנה התמונות שתראו אצלי באתר ובפגישה. מה כן צריך להגיד?......   בוגרת בתי ספר לאיפור מהמובילים בארץ ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה.הניסיון שלי מתחיל לפני 14 שנים.הידע שלי כולל איפור... (קרא עוד...)

טראש דה דרס - Trash the dress

  טראש דה דרס הינו טרנד חדש שהגיע אלינו לישראל לפני זמן קצר, למרות התחזיות שאצלנו בישראל הטרנד החדש לא יתפוס, דווקא כן אפשר לראות בצילומי הסטילס של חתן כלה יותר ויותר את הטרנד החדש שנקרא "טראש דה דרס". אז מה זה בכלל... (קרא עוד...)