מגזין פרנקו

מדריך איפור, קוסמטיקה ואסתטיקה הגדול בישראל

איפור מקצועי זהו שירות אותו מציעה מאפרת מקצועית בעלת תעודות ובמסגרתו ניתן לכלול איפור יום-יומי, איפור ערב ואיפור כלות. באיפור מקצועי משתמשים במיטב המוצרים הטובים והחדישים ביותר. ישנן אף טכנולוגיות שונות ליצירת אפקטים שונים באיפור מקצועי.

איפור מקצועי חשוב גם כן בתעשיית הבידור, בטלויזיה ובתיאטרון. על ידי איפור מקצועי ניתן להקנות לאדם מראה הצעיר בהרבה מגילו, להעלים פגמי עור שונים וליצור אידיליזציה לשחקן. איפור מקצועי נועד גם לעשות את הפעולה ההפוכה, להקנות לשחקן את המראה המתאים לו לדמות אותה הוא מגלם, כך גם דמויות זקנות ובלויות.

ישנן נשים רבות שלא פונות לאיפור מקצועי בכלל במהלך חייהן אולם ישנו מועד אחד בו אף אישה לעולם לא תוותר על איפור מקצועי-יום החתונה. איפור כלות זהו סוג של איפור מקצועי המותאם במיוחד לכלות ולצרכים המיוחדים להן ביום החתונה. כמו כן, הן איפור הכלות בפרט והן איפור מקצועי בכלל, מתאים את הנתונים של כל אישה ואישה באופן אינדיוידואלי ומדגיש את הנתונים הטבעיים והמיוחדים של כל אחת לפי קריטריונים כגון צבע עור, סוג האיפור המקצועי הרצוי, צבעים רצויים, אפקט רצוי ועוד. בדרך כלל נהוג באיפור מקצועי המיועד לשימוש יומי להשתמש בגוונים בהירים ונייטראליים עם הדגשה קלה במקומות מסוימים כגון עיניים ושפתיים.

להבדיל מאיפור זה, איפור מקצועי שמיועד לערב לרוב עתיד להדגיש בצורה חזקה יותר איזורים אלו ולכן לרוב איפור זה הינו חזק יותר, וולגרי וגס יותר. הצבעים השימושיים בו הינם צבעים חזקים וכהים אשר עימם ניתן ליצור אפקטים שונים שעושים באיפור מקצועי כגון עין מעושנת בה נהוג להדגיש את הקו שמעל העין בפתיחתה וטשטושו, כך העין נעשית גדולה יותר ומודגשת מאוד.

מאמר מתוך אתר Buy24-איפור מקצועי