מגזין פרנקו

מדריך איפור, קוסמטיקה ואסתטיקה הגדול בישראל

הארכת שיער נודעה בעשור האחרון במסגרת אירועי שמחה בהן מתהדרות נשים רבות בתוספות, ליצירת נפח ומראה מרשים.

עם זאת פעולה זו מבוצעת בשנים האחרונות גם עבור לקוחות רבים אשר מבקשים להאריך את שיערם באופן קבוע, ולא רק בימי חג ושמחה.

הארכת שיער יכולה להתאים לכל סוגי השיער ולעיתים בוחרים גם גברים לבצע את הפעולה.

עם זאת הנתח המכריע של הלקוחות בתחום זה, הינן נשים. הארכה מתבצעת באמצעות מיכשור מיוחד ומתקדם אשר ניתן למצוא אצל מומחי השיער השונים, ובעזרת חיבור והלחמה של תוספות שיער בגוונים המבוקשים ללקוח.

מומחי השיער יערכו אבחון לסוג השיער ויבדקו את אופיו ואת הגוון המסויים אשר נחוץ להתאמה מושלמת. בהמשך ייבחרו תוספות שיער טבעי בהתאם לגוון אשר נבחר, מתוך המלאי הקיים, או באמצעות הזמנת התוספות.

יש לזכור כי תוספות טבעיות דורשות גם הן לא פעם טיפול בכינים קצוות השיער אותן יוסיפו ויחברו שיערך, מגיעים באורכים שונים לבחירתך,

כאשר מומחים רבים משתמשים בתוספות שיער טבעי אשר משתלב בהרמוניה עם שיער ראשך.

שיער זה יקר יותר מתוספות מלאכותיות אולם התוצאה משתלמת במיוחד, כאשר מדובר בשיער אשר נבחר בקפידה ולרוב לא עבר תהליכים כימיים כמו צביעה וזכה לביקורת איכות אצל המומחים בתחום.

הארכת שיער מבוצעת בעזרת מלחם ושימוש בדבקים מיוחדים, כאשר הפופולארי שבהם הוא הקראטין הטהור.

מדובר בחומר המחקה את החלבון אשר עוטף באופן טבעי את שיער ראשינו והוא מגיע במספר צבעים, בכדי להיטמע באופן מושלם עם גוון השיער של הלקוחה.

המלחם מאפשר למעצבי השיער לחבר את תוספות השיער, להדביק אותן באיזורים הנחוצים ולהאריך אותו באופן שייראה טבעי וישתלב באופן הרמוני עם השיער הטבעי.

פעולות של הארכת שיער מאפשרות לכן לטפל בשיערכן באופן שגרתי ויומיומי, לחפוף ולעצב אותו כרצונכן, ולבצע כל פעילות ספורטיבית בה תחשקו.