מגזין פרנקו

מדריך איפור, קוסמטיקה ואסתטיקה הגדול בישראל

מוצרי איפור, בשנות השישים של המאה הקודמת החל להיות מקובל יותר ויותר השימוש באיפור, ב-מוצרי איפור ובתכשירים לטיפוח ויופי. כיום, לכל הנשים, גם לאלו שמזלן לא שפר בתחום היופי, יש אפשרות להקסים את הסובבים במראן ולהראות חושנית ומטופחת. זאת ניתן להשיג בעזרת מוצרי האיפור ומוצרי הטיפוח הרבים הקיימים בשוק.

מוצרי הטיפוח הינם מוצרים אשר באים להפוך את העור לזוהר ובריא. מוצרי האיפור, להשלמת הפעולה, לאחר טיפוח העור מדגישים את החלקים הנכונים בפנים בעזרת טקטיקות איפור מיוחדות. בדרך כלל, לאחר מריחת הקרם היומי (עדיפות לקרם פנים בעל מקדם הגנה) נמרחת שכבה של מייק-אפ שזהו מוצר איפור אשר מטרתו להעלים ולהסתיר פגמים שונים על עור הפנים כגון אדמומיות, פצעים, קמטים וכתמים. שכבתו נמרחת באופן אחיד וצבעו צריך להיבחר לפי צבע עור הפנים.

לאחר מכן נהוג לכסות את הפנים בעוד שכבה של פודרה שזהו גם ממוצרי האיפור היסודיים אשר יוצר אילוזיה של עור חלק והופך את צבעו לאחיד. שני אלו, מוצרי איפור בסיסיים שניתן למצוא בארנקה של כל אישה. לאחר מכן, נשים שונות משתמשות במוצרי איפור שונים להשלמת המראה. יש נשים שמסתפקות במריחה של מסקרה ושפתון ויש נשים שמשתמשות במוצרי איפור נוספים כגון: צלליות, אליינרים, סמקים ועוד.

כל מוצרי האיפור הללו מצויים בשלל צבעים וסוגים שונים. בשנים האחרונות, עם פיתוח השוק, הוקמו חברות שונות שמשווקות מוצרי איפור ומוצרי טיפוח. כל חברה עוסקת בייצור ופיתוח ומשוויצה בטכנולוגיות חדישות הייחודיות רק לה.

בין מגוון חברות מוצרי איפור אלו ניתן למצוא חברות יוקרה בהן מחירו של כל מוצר יכול לנוע בין 500-1000 שקלים. כמו כן, קיימות גם חברות מוכרות אך סבירות בהן מוצרי האיפור נעים בין 40-300 ש"ח. כל אישה רשאית לבחור לעצמה את מוצרי האיפור האהובים עליה ובבחירה זו יש לזכור שלא כל מוצר שיקר מאחר בהכרח טוב ממנו או איכותי יותר.

מאמר נלקח מתוך אתר Buy24

מוצרי איפור לילדות

סט איפור לילדות