מגזין פרנקו

מדריך איפור, קוסמטיקה ואסתטיקה הגדול בישראל

תוספות שיער הן הטרנד במבוקש ביותר בתחום עיצוב השיער והן מוסיפות נפח לשיער דליל, ומשלימות את האיזורים אשר סובלים מהתקרחות. בנוסף משמשות התוספות לצורך ביצוע הארכת שיער ויצירת מראה מרשים, להופעות מרשימות באירועים שונים, וגם לנשים המבקשות להתהדר בשיער הארוך באופן יומיומי.

הלחמת תוספות שיער מבוצעת באמצעות מלחם מקצועי מיוחד ושימוש בדבק קראטין חם או קר, אשר יחברו את קצוות השיער הנוספות אל המוקדים השונים בשיער, אשר דורשים עיבוי, מילוי או הארכה. הדבק אשר משמש את המומחים מגיע במספר צבעים כך שניתן יהיה להתאימו לכל צבע וגוון וליצור מראה מושלם וטבעי, אשר לא ניתן יהיה להבחין בו בעין בלתי מזויינת. המומחים מבצעים את הפעולה באמצעות חיבורים שטוחים אשר מבטיחים תוצאות מושלמות.

מלבד שיטת ההלחמה הרי שניתן לחבר את תוספות השיער גם באמצעות חרוזים. שיטת החרוזים קדמה לשיטת ההלחמה ובאמצעותה מושחלות התוספות אל תוך חרוזים קטנטנים בצבעים הקרובים לגוון השיער ואשר מלאים בדבק מיוחד. עד שהוכנסה לשימוש שיטת ההלחמה בשנים האחרונות, נחשבה שיטת החרוזים לשיטה פופולארית למדי לחיבור תוספות שיער.

הוספת השיער המומלצת היא קצוות שיער מיובאות העשויות שיער טבעי ואשר לא עברו תהליכים כימיים אשר פוגעים במבנה השיערה והמראה הויזואלי שלה. התוספות מעבות את השיער הטבעי במקומות המועדים לפורענות ובמיוחד באיזור המצח הגברי ובצידי הראש. עוד ממלאות התוספות את האיזורים הדלילים בראשיהם של גברים ונשים, ומוסיפות אורך לנשים אשר מבקשות הארכת שיער. תוספות שיער אלה עשויות להגיע עד לאורך של כ-50 סנטימטר, ולהעניק מראה מרשים במיוחד.

הלחמת תוספות שיער נחשבת כיום לשיטה הבטוחה והמבוקשת ביותר בקרב מומחי השיער, כאשר ניתן להסיר את התוספות בכל עת ללא פגיעה בשיער הראש הטבעי.